kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Jarmark Produktów Tradycyjnych i lokalnych 8 września 2019

Jarmark Produktów Tradycyjnych i lokalnych 8 września 2019

W niedzielę 8 września w centrum Moniek odbędzie się "Jarmark Produktów Tradycyjnych i Lokalnych”. Kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, liczne konkursy z nagrodami, plac zabaw dla najmłodszych, koncert zespołu "Czremszyna", "HOYRAKY", "Letni Chamski Podryw", "Milano" to tylko niektóre atrakcje Jarmarku Produktów Tradycyjnych i Lokalnych.
Jarmark będzie miał charakter wystawienniczy, edukacyjny i kulturalny. W ubiegłych latach Jarmark cieszył się ogromnym zainteresowaniem, odwiedza go co roku kilka tysięcy osób. Dodatkowo każdy będzie mógł zdobyć cenne nagrody startując w organizowanych konkursach. Ponadto uczestnicy Jarmarku będą mieli okazję zasmakować tradycyjnych i lokalnych wyrobów kulinarnych.

Wszystkich którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w imprezie zapraszamy do oglądania transmisji online na stronie internetowej www.monki.pl
Serdecznie zapraszamy wystawców, mieszkańców regionu oraz turystów do Moniek.
Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie internetowej www.jarmark.monki.pl, tel. 85 727 88 11, email: promocjapowiatu@monki.pl.
Na organizację tegorocznego jarmarku Starostwo Powiatowe w Mońkach pozyskało środki z Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.


Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00